Productnummer:10039673EAN:4007698562168
Honingraathanger van papier/karton, set van 6, rood Ø4cm (B/H/D) 10x13x4cm
| BK / BK: | 6 / 24 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De set van 6 rode honingraathangers biedt een hoogwaardige mix van papier/karton, ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers. Duurzaam ontwerp vergemakkelijkt veelzijdige decoraties en overtuigt op evenementen als een stijlvol element dat de presentatie van goederen winstgevend verbetert. Efficiënt in gebruik en presentatie.
| Kleur: | Red |
|---|---|
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Diameter: | 4 cm |
| Gewicht BK: | 0.63 kg |
| Gewicht BK: | 2.52 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W450 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









