Productnummer:10046030EAN:4007698228415
Honingraat kerstboom van papier/karton rood (B/H/D) 37x90x37cm
| BK / BK: | 1 / 2 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De honingraatkerstboom van robuust papier is ideaal voor retailers en ontwerpers die vertrouwen op flexibele decoratie. Duurzaam en ruimtebesparend, presenteert hij zich als een elegant hoogtepunt in de etalage of verkoopruimte en verhoogt hij de winstgevendheid dankzij zijn aantrekkelijke uiterlijk.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Kollektion: | Velvet Royale |
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 37 cm |
| Breedte: | 37 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Gewicht BK: | 1.38 kg |
| Gewicht BK: | 2.75 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













