Productnummer:10046744EAN:4007698256814
Zilveren acryl sneeuwvlok hanger (B/H/D) 9x8x1cm
| BK / BK: | 12 / 192 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De zilveren sneeuwvlokhanger van acryl, 9x8x1cm, biedt retailers en interieurontwerpers langdurige elegantie. Het hoogwaardige acryl is ideaal voor seizoensgebonden displayconcepten en is een veelzijdige blikvanger die moeiteloos klanten aantrekt en een stijlvolle sfeer creëert. Profiteer van een aantrekkelijke marge door een tijdloos ontwerp.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Kollektion: | Velvet Royale |
| Materiaal: | Acryl |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 192 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 0.63 kg |
| Gewicht BK: | 7.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









