Productnummer:10046029EAN:4007698228385
Honingraat kerstboom van papier/karton rood (B/H/D) 26x65x26cm
| BK / BK: | 2 / 4 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De rode "honingraatkerstboom" van robuust papier/karton biedt detailhandelaren en ontwerpers een creatieve, ruimtebesparende decoratieoplossing. Hij is duurzaam en overtuigend in zijn presentatie. Hij is perfect voor professionele omgevingen en brengt feestelijke elegantie in uw showrooms.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Kollektion: | Christmas Classics, Minimal Xmas |
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 26 cm |
| Breedte: | 26 cm |
| Hoogte: | 65 cm |
| Gewicht BK: | 0.99 kg |
| Gewicht BK: | 1.98 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












