Productnummer:10043563EAN:4007698676216
Hanger hert van mangohout, naturel (B/H/D) 12x12x1cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De mangohouten "Stag" hanger combineert natuurlijkheid en elegantie, ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers die een stijlvol, duurzaam decoratief element willen toevoegen aan hun assortiment. Perfect voor creatieve thematische displays met een hoge winstgevendheid in een professionele omgeving.
| Akzentmaterial: | Mangoholz |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptmaterial: | Mangoholz |
| Kleur: | Natuur |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht BK: | 1.19 kg |
| Gewicht BK: | 4.75 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W227 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









