Productnummer:10031928EAN:4007698359478
Hanger hart van hout rood, naturel 6-voudig, (B/H/D) 10x10x1cm, 48 stuks op display 22x47x11cm
| BK / BK: | 48 / 288 |
|---|---|
| VE: | 48 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog je verkoopcijfers met onze duurzame, decoratieve houten hartenset. Ideaal voor winkeldisplays en creatieve interieurontwerpen. Het opvallende ontwerp trekt de aandacht, terwijl de hoogwaardige afwerking garant staat voor langdurige tevredenheid - een must-have voor commerciële inkopers en ontwerpers.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Holz |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| BK hoeveelheid: | 288 |
| Verpakkingseenheden: | 48 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 47 cm |
| Breedte: | 22 cm |
| Hoogte: | 11.5 cm |
| Gewicht BK: | 1.83 kg |
| Gewicht BK: | 11 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | H425 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









