Productnummer:10055927EAN:4007698057077
Hanger hart bloemen decor gemaakt van metaal kleurrijk (B/H/D) 5x5x1cm 12 stuks in vensterdoosje
| BK / BK: | 48 / 384 |
|---|---|
| VE: | 48 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 21/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De kleurrijke metalen hartvormige hangers combineren duurzaam design met visuele elegantie, perfect voor retailers en interieurontwerpers. Hun veelzijdigheid optimaliseert presentaties en verhoogt de aantrekkingskracht van elke decoratie, terwijl de robuuste afwerking commerciële duurzaamheid garandeert. Ideaal voor etalages of thema-evenementen.
| Kleur: | Kleurrijk |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| BK hoeveelheid: | 384 |
| Verpakkingseenheden: | 48 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 5 cm |
| Gewicht BK: | 0.86 kg |
| Gewicht BK: | 6.91 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | H041 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











