Productnummer:10043875EAN:4007698685966
Glazen lantaarn hert winter bos decor, champagne (B/H/D) 7x8x7cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 27/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De Winter Forest Stag lantaarn van hoogwaardig glas combineert elegantie en veelzijdigheid, ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers. Perfect voor seizoensdecoratie, biedt het een exclusieve sfeer dankzij de champagnekleurige accenten en maakt aantrekkelijke marges mogelijk dankzij het tijdloze ontwerp en de robuuste afwerking.
| Akzentfarbe: | Champagner |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Champagner |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Champagne |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 2.2 kg |
| Gewicht BK: | 8.78 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W227, W347 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











