Productnummer:10044598EAN:4007698708559
Glazen kerstbal pot, groen (B/H/D) 11x13x11cm
| BK / BK: | 6 / 12 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je etalages of interieurs net dat beetje extra met de groene bolvormige glazen pot. Deze duurzame en elegante pot biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden en maximaliseert je winstmarges dankzij de hoogwaardige afwerking. Ideaal voor winkeliers en ontwerpers.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 11 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Diameter: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 3.04 kg |
| Gewicht BK: | 6.07 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W344, W453 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











