Productnummer:10043944EAN:4007698687144
Gevlokte kerstboom van poly, groen (B/H/D) 16x27x16cm
| BK / BK: | 2 / 16 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De gevlokte poly dennenboom (16x27x16cm) maakt indruk op winkeliers met zijn duurzame materiaal en eenvoudige presentatie. Hij is ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers, biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden en verbetert op duurzame wijze de visuele aantrekkingskracht van uw verkoopruimte.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 16 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 27 cm |
| Gewicht BK: | 1.32 kg |
| Gewicht BK: | 10.56 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W194, W458 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










