Productnummer:10043435EAN:4007698672379
Figuur beer van klei, bruin (B/H/D) 14x8x7cm
| BK / BK: | 6 / 48 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de charmante beer van duurzame klei, ideaal voor winkeliers en ontwerpers. Perfect voor aantrekkelijke displays en veelzijdig in gebruik, dit 14x8x7cm figuur maakt indruk met zijn kwaliteit en gemakkelijke integratie in een verscheidenheid aan decor concepten. Vergroot je marges met een hoogwaardig ontwerp.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Geluid |
| Seizoen: | Herfst, Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 1.32 kg |
| Gewicht BK: | 10.56 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W264 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











