Productnummer:10043399EAN:4007698671204
Figuur beer op slee gemaakt van poly, kleurrijk (B/H/D) 10x7x4cm
| BK / BK: | 6 / 72 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Beer op slee van poly" biedt detailhandelaren en ontwerpers polymateriaal van hoge kwaliteit voor duurzame winterdecoraties. De compacte, kleurrijke figuur maakt veelzijdige winkelpresentaties mogelijk en trekt als charmant designelement gegarandeerd klanten aan. Ideaal voor seizoensgebonden etalages of displayconcepten.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis, Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 0.66 kg |
| Gewicht BK: | 7.92 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W058 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









