Productnummer:10042521EAN:4007698648961
Feeënbloemdecor gemaakt van poly roze/roze 2-voudig, (B/H/D) 7x14x4cm
| BK / BK: | 8 / 96 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Betoverende roze poly figuurtjes versierd met ingewikkelde bloemmotieven, perfect voor displays in boetieks en cadeauwinkels. Deze duurzame en compacte sprookjesdecoratiestukken verhogen de winstgevendheid door hun hoge margepotentieel en brede aantrekkingskracht voor de detailhandel, waardoor ze moeiteloos designbewuste consumenten aantrekken.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4.5 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 1.18 kg |
| Gewicht BK: | 14.11 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | N050 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









