Productnummer:10023521EAN:4007698028862
Engel van mangohout met metalen vleugels ster hanger bruin, zilver (B/H/D) 12x34x6cm
| BK / BK: | 4 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 19/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voeg elegantie toe aan winkelruimtes: de engel met metalen vleugels is gemaakt van mangohout en maakt indruk met zijn robuustheid en aantrekkelijke ontwerp. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, creëert een stijlvolle sfeer en biedt uitstekende marges dankzij de hoogwaardige afwerking. Perfect voor veelzijdige decoraties.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 34 cm |
| Gewicht BK: | 1.5 kg |
| Gewicht BK: | 11 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W046, W216, W295, W557 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









