Productnummer:10031015EAN:4007698337148
Engel met rok van imitatiebont gemaakt van keramiek zwart (B/H/D) 10x24x9cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Schattige keramische engel met stippen, ideaal voor de kerstverkoop. Met duurzame rok van imitatiebont voor extra veelzijdigheid in de detailhandel. Perfect voor boetieks die liefhebbers van grillige decoratie aantrekken. De showklare engel biedt winstgevende mogelijkheden voor doorverkoop en een samenhangend ontwerp voor verschillende omgevingen.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8.8 cm |
| Breedte: | 10.5 cm |
| Hoogte: | 24 cm |
| Gewicht BK: | 0.46 kg |
| Gewicht BK: | 11 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W950 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









