Productnummer:10030708EAN:4007698327408
Engel met metalen vleugels, houten hart Bruin (B/H/D) 30x51x7cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 14/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze engel combineert edele materialen: robuust hout en elegante metalen vleugels. Ideaal voor winkeliers en ontwerpers die op zoek zijn naar esthetische en duurzame decoraties. Perfect als blikvanger in bedrijfspanden, met veelzijdige presentatiemogelijkheden en aantrekkelijke verdienmogelijkheden.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 30 cm |
| Hoogte: | 51 cm |
| Gewicht BK: | 1.69 kg |
| Gewicht BK: | 13.53 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W293, W560 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









