Productnummer:10027927EAN:4007698072063
Eland van poly rood 4-voudig, (B/H/D) 4x6x3cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 22/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Vergroot je verkoopsucces met de duurzame eland van polyresin in rood. Deze 4-voudige blikvanger is perfect voor feestelijke winkeldecoraties en trekt klanten aan. Hij is robuust gemaakt, kan op verschillende manieren worden opgevoerd, zorgt voor hoge marges en past in elke professionele omgeving.
| Kleur: | Red |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6.5 cm |
| Breedte: | 4.5 cm |
| Hoogte: | 3.5 cm |
| Gewicht BK: | 440 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W079 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











