Productnummer:10016711EAN:4007698167110
Egel van poly, 3 assorti, 10 cm
| BK / BK: | 6 / 72 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze decoratieve egelset van 3 gemaakt van duurzaam polyresin is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Creëert aantrekkelijke accenten in verkoopruimtes of etalages en bevordert zo de klanttevredenheid. De hoogwaardige afwerking garandeert een blijvende aantrekkingskracht en eenvoudig onderhoud.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Herfst, Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 10.2 cm |
| Hoogte: | 7.8 cm |
| Gewicht BK: | 1 kg |
| Gewicht BK: | 12 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W222 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











