Productnummer:10043127EAN:4007698665968
Decoratief keramisch bord, wit (B/H/D) 20x3x20cm
| BK / BK: | 4 / 12 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek onze witte keramische decoratieve plaat - ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Perfect voor elegante etalagedecoraties of stijlvolle interieurontwerpen. Hoogwaardig materiaal zorgt voor duurzaamheid en tijdloze esthetiek. Vergroot je verkoopkansen met dit veelzijdige designaccent.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 19.7 cm |
| Breedte: | 19.7 cm |
| Hoogte: | 3.2 cm |
| Gewicht BK: | 2.68 kg |
| Gewicht BK: | 8.05 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N056 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










