Productnummer:10041477EAN:4007698622220
Decoratief bord, stervormig, gemaakt van wit metaal (B/H/D) 31x3x31cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De stervormige decoratieve schaal van hoogwaardig wit metaal combineert tijdloos design met functionele duurzaamheid. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, biedt het veelzijdige toepassingen in etalages of kamers, verhoogt het de aantrekkelijkheid en ondersteunt het optimale productpresentaties. Een must-have voor stijlbewuste professionals.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 31 cm |
| Breedte: | 31 cm |
| Hoogte: | 3 cm |
| Gewicht BK: | 1.65 kg |
| Gewicht BK: | 9.9 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W447 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









