Productnummer:10047489EAN:4007698274870
Bordeaux glazen kerstbal, 3 assorti (B/H/D) 8x8x8cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verhoog de aantrekkelijkheid van je displays met de elegante kerstballen van Bordeaux-glas van hoge kwaliteit. Ze zijn ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers en bieden duurzame elegantie en veelzijdige displayopties om klanten te inspireren en de verkoop te verhogen.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Bordeaux |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 0.26 kg |
| Gewicht BK: | 1.06 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











