Productnummer:10045647EAN:4007698738792
Bloem van vilt/hout, 2-voudig, roze/roze (B/H/D) 11x30x5cm
| BK / BK: | 12 / 72 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Voor interieurontwerpers en winkeliers: de filigraanbloem van robuust vilt en hout (30 cm) in roze/roze biedt duurzame, veelzijdige decoratie. Ideaal voor etalages en verkoopruimten, creëert visuele aantrekkingskracht en is gemakkelijk te presenteren - waardoor het aantal bezoekers toeneemt en de verkoop wordt gestimuleerd.
| Akzentmaterial: | Filz |
|---|---|
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptmaterial: | Filz |
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Vilt |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 5 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht BK: | 0.86 kg |
| Gewicht BK: | 5.18 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45647 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









