Productnummer:10041755EAN:4007698629205
Blikken peperkoekfiguurtje van rood keramiek (B/H/D) 10x14x10cm
| BK / BK: | 1 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het rode keramische peperkoekfiguurblik combineert een aantrekkelijk ontwerp met duurzaam materiaal, ideaal voor de detailhandel en seizoensdecoratie. Indrukwekkende presentatie voor commerciële inkopers die op zoek zijn naar winstgevendheid en variatie. Perfect voor het verbeteren van de sfeer in speciaalzaken en showrooms.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9.5 cm |
| Breedte: | 9.5 cm |
| Hoogte: | 14.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.47 kg |
| Gewicht BK: | 16.74 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W512 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










