Productnummer:10036624EAN:4007698469665
Blikken peperkoekfiguur van kleurrijk keramiek 2-voudig, (B/H/D) 10x15x6cm
| BK / BK: | 4 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze kleurrijke peperkoekfiguur van duurzaam keramiek is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Aantrekkelijke presentatie met hoge doorverkoopwaarde, perfect voor seizoensdecoraties en etalages. Afmetingen: 10x15x6 cm.
| Akzentmaterial: | Keramik |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 1.28 kg |
| Gewicht BK: | 7.68 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W510 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












