Productnummer:10043868EAN:4007698685614
Beeldje hond, teckel van keramiek, groen (B/H/D) 23x15x6cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Elegant teckelfiguurtje van duurzaam keramiek, ideaal voor retailers en ontwerpers. Het opvallende ontwerp in groen fascineert klanten en verhoogt de aantrekkelijkheid van je displays. Perfect voor decoratieve toepassingen in de detailhandel en professionele omgevingen. Afmetingen: 23x15x6cm.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 23 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht BK: | 0.56 kg |
| Gewicht BK: | 6.68 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W470 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










