Productnummer:10030007EAN:4007698308360
Adventskrans van metaal, goud (B/H/D) 25x11x25cm
| BK / BK: | 1 / 4 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De gouden metalen adventskrans (25x11x25cm) biedt retailers en ontwerpers een duurzame, veelzijdige decoratieoplossing. Het elegante ontwerp is ideaal voor etalages of exclusieve interieurs en zorgt voor aantrekkelijke presentaties en veel klanten. Een winstgevende, stijlvolle blikvanger voor elke commerciële omgeving.
| Akzentfarbe: | Gold |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Hauptfarbe: | Gold |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Kleur: | Goud |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 25 cm |
| Breedte: | 25 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Diameter: | 25 cm |
| Gewicht BK: | 1 kg |
| Gewicht BK: | 8.01 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W308 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










