Productnummer:10014547EAN:4007698145477
Adventskalender van textiel, 24 zakjes, 220cm
| BK / BK: | 1 / 24 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Hoogwaardige adventskalender van duurzaam textiel voor commerciële inkopers en detailhandelaren. Met 24 stevige zakjes van 220 cm biedt hij veelzijdige decoratiemogelijkheden, verhoogt hij de verkoopaantrekkelijkheid en bevordert hij creatief design in detailhandel- en designprojecten. Ideaal voor professionele kerstpresentaties.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1.5 cm |
| Hoogte: | 13 cm |
| Gewicht BK: | 0.24 kg |
| Gewicht BK: | 5.8 kg |
| Verzend pallet: | 6480 |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W239 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









