Productnummer:10036910EAN:4251450920424
Adventskalender van papier/karton, 24 bedrukte zakjes met houten clips, bruin/wit, 72 stuks (B/H/D) 24x21x2cm
| BK / BK: | 1 / 80 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 27/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je verkoop een boost met onze milieuvriendelijke adventskalender van stevig papier/karton. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, biedt veelzijdige decoratiemogelijkheden en trekt klanten aan met zijn stijlvolle ontwerp. De duurzaamheid en eenvoudige display zorgen voor een aantrekkelijke marge.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Papier/Pappe |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Papier/Pappe |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 80 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 24 cm |
| Hoogte: | 21 cm |
| Gewicht BK: | 0.22 kg |
| Gewicht BK: | 8.8 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W314 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









