Productnummer:10036908EAN:4251450909931
Adventskalender rendieren van papier/karton, kleurrijk, 58 stuks (B/H/D) 30x21x1cm
| BK / BK: | 1 / 50 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Geef je verkoop een boost met deze charmante adventskalender van duurzaam papier/karton die opvalt in alle winkels en decoratieve omgevingen. Hij is ideaal voor creatieve merchandising en biedt winkeloplossingen met een hoog winstpotentieel in de aanloop naar Kerstmis.
| Akzentmaterial: | Papier/Pappe |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Papier/Pappe |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 50 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 30 cm |
| Hoogte: | 21 cm |
| Gewicht BK: | 0.28 kg |
| Gewicht BK: | 13.75 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W269, W316 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









