Productnummer:10043827EAN:4007698683849
Adventkalender kerstdecoratie van papier/karton, kleurrijk (B/H/D) 31x6x31cm
| BK / BK: | 1 / 8 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Breng feestvreugde in je winkel met onze duurzame adventskalender van hoogwaardig papier en karton. Perfect voor aantrekkelijke decoratieconcepten en verkoopbevorderende aanwezigheid. Ideaal voor interieurontwerpers die op zoek zijn naar originele ontwerpoplossingen. Afmeting: 31x6x31cm.
| Akzentmaterial: | Papier/Pappe |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Papier/Pappe |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Papier/karton |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 31 cm |
| Breedte: | 31 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 0.39 kg |
| Gewicht BK: | 3.08 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W328 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










