Productinformatie "Zinken pot met handvat. Metaal. 13x12 cm. 1 st. roze"
Zinken pot met handvat. Metaal. 13x12 cm. 1 st. roze
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Roze |
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Lente |
| Binnenkartons aantal: | 40 |
| Omdozen aantal: | 100 |
| Verpakkingseenheden: | 40 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 13 cm |
| Breedte: | 13.5 cm |
| Hoogte: | 27 cm |
| Gewicht BK: | 1.13 kg |
| Gewicht BK: | 12.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Beschikbaarheidsdatum: | 28.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
