Productnummer:10046339EAN:4007698237714
Zilveren glazen lantaarn (B/H/D) 9x7x9cm
| BK / BK: | 8 / 24 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai je verkoopruimte met de elegante glazen lantaarn in zilver. Deze lantaarn is ideaal voor winkeliers en ontwerpers en heeft duurzame materialen en een elegante uitstraling die op verschillende manieren kan worden gebruikt - van etalages tot sfeerontwerp in de horeca.
| Akzentfarbe: | Silber |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Silber |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Zilver |
| Kollektion: | Velvet Royale |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 9 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht BK: | 1.19 kg |
| Gewicht BK: | 4.75 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









