Productnummer:10046452EAN:4007698244507
Hond in koninklijk kostuum met bord van poly Bordeaux (B/H/D) 14x27x10cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Hond in koninklijk kostuum met bord" gemaakt van hoogwaardig bordeaux poly combineert elegantie en functionaliteit. Ideaal voor detailhandel of interieurdecoratie, biedt het een aantrekkelijke marge en duurzame kwaliteit die indruk zal maken op uw klanten en een visuele meerwaarde zal creëren.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Bordeaux |
| Kollektion: | Velvet Royale |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 27 cm |
| Gewicht BK: | 0.22 kg |
| Gewicht BK: | 1.32 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









