Productnummer:10040628EAN:4007698051730
Zilver metalen hertenkop kandelaar (B/H/D) 19x20x12cm
| BK / BK: | 1 / 16 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 23/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De zilvermetalen kandelaar met hertenkop combineert hoogwaardig design met duurzaamheid, ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers. Verhoog je winstgevendheid met stijlvolle winkelpresentaties. Perfect voor luxe of seizoensdecoraties die een blijvende indruk maken.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12 cm |
| Breedte: | 19 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht BK: | 0.91 kg |
| Gewicht BK: | 14.6 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W236 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









