Productinformatie
Geef verkoopruimtes en projecten een sfeervolle ambiance: Het Wurm Wasserburg kerklamphuis van hoogwaardig porselein maakt indruk met zijn tijdloze elegantie. Het is ideaal voor interieurontwerpers en winkeliers en biedt duurzame kwaliteit en veelzijdig gebruik om ruimtes optisch te verfraaien.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 19 cm |
| Breedte: | 16 cm |
| Hoogte: | 24 cm |
| Gewicht BK: | 0.91 kg |
| Gewicht BK: | 10.96 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W411 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.













