Productnummer:10037179EAN:4007698485658
Winterscène met LED gemaakt van natuurlijk hout (B/H/D) 30x14x7cm
| BK / BK: | 1 / 36 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Winterscène met LED van natuurlijk hout" maakt indruk met zijn hoogwaardige afwerking en duurzaam ontwerp. Ideaal voor detailhandelaars en interieurontwerpers: Eenvoudige presentatie, veelzijdige decoratie en aantrekkelijke marges. Perfect voor commercieel gebruik in winkel- en etalagevormgeving.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 30 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 0.25 kg |
| Gewicht BK: | 9.07 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W200, W395 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









