Productnummer:10048074EAN:4029811462650
Wierookkegels, Karma, met decoratiehouder, 6 assorti, 40 stuks in een set, 48 stuks in een display
| BK / BK: | 48 / 96 |
|---|---|
| VE: | 48 |
| prijs: | Log in of registreer |
Pre-Order
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de smaakvolle "Karma" wierookkegelset Ideaal voor winkeliers en ontwerpers die waarde hechten aan stijl en kwaliteit. Veelzijdige smaken, decoratieve houder van hoge kwaliteit en aantrekkelijke presentatie zorgen voor een hogere verkoop. Ideaal voor verkoopruimtes en interieurdesign.
| Akzentmaterial: | Naturmaterial |
|---|---|
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptmaterial: | Naturmaterial |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Natuurlijk materiaal |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 48 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 3.54 kg |
| Gewicht BK: | 7.08 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Ja |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











