Productinformatie "Vouwster, jute/papier, 75cm, 1 stuk, rood"
Vouwster, jute/papier, 75cm, 1 stuk, rood
Geen beoordelingen gevonden. Deel als eerste uw inzichten.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Accent materiaal: | Papier/karton |
|---|---|
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Kleur: | Bordeaux |
| Materiaal: | Jute |
| Seizoen: | Kerstmis |
| Binnenkartons aantal: | 4 |
| Omdozen aantal: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | Nee |
| Diepte: | 3.4 cm |
| Breedte: | 75 cm |
| Hoogte: | 75 cm |
| Gewicht BK: | 1.13 kg |
| Gewicht BK: | 8.076 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W398 |
| Beschikbaarheidsdatum: | 29.05.2026 |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
