Productnummer:10043555EAN:4007698675943
Vos beeldje van steengoed, 2-voudig, beige (B/H/D) 7x14x7cm
| BK / BK: | 4 / 32 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ons hoogwaardige "Fox" steengoed beeldje, in een subtiele beige kleur, maakt indruk met zijn duurzaamheid en stijlvolle ontwerp. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, het biedt een aantrekkelijke marge en veelzijdige presentatiemogelijkheden in een commerciële omgeving. Perfect voor moderne decoratieconcepten.
| Kleur: | Beige |
|---|---|
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Herfst, Lente |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 32 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 1.1 kg |
| Gewicht BK: | 8.8 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W180, W539 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










