Productnummer:10046040EAN:4007698228736
Klei vos rood 2 assorti (B/H/D) 11x10x6cm
| BK / BK: | 8 / 72 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Charmante vossen van keramiek, ideaal voor de interieurmarkt. De hoogwaardige klei garandeert duurzaamheid en een aantrekkelijke presentatie, terwijl het ontwerp creatieve ontwerpmogelijkheden biedt. Perfect voor het promoten van de detailhandel of als aantrekkelijk decoratief element in commerciële ruimtes.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Geluid |
| Seizoen: | Herfst, Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 1.32 kg |
| Gewicht BK: | 15.84 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









