Productnummer:10042052EAN:4007698636241
Vaas van keramiek beige (B/H/D) 13x12x13cm alleen voor droogbloemen
| BK / BK: | 2 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers: Deze beige vaas van keramiek zet droogbloemen stijlvol in scène. Robuust materiaal zorgt voor duurzaamheid, terwijl de tijdloze look veelzijdig is. Optimaliseer uw displays en verhoog de verkoop door aantrekkelijke marges.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Keramiek |
| BK hoeveelheid: | 2 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 12.8 cm |
| Breedte: | 12.8 cm |
| Hoogte: | 11.8 cm |
| Gewicht BK: | 0.54 kg |
| Gewicht BK: | 12.84 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W044, W227, W397, W561 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










