Productnummer:10045333EAN:4007698744878
Bloemen kussen van textiel, 3-voudig, roze/roze, groen, geel (B/H/D) 34x6x34cm
| BK / BK: | 3 / 24 |
|---|---|
| VE: | 3 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verrijk je collectie met het slijtvaste textielkussen in een bloemendessin in roze, groen en geel. Ideaal voor etalages of als blikvanger in verkoopruimtes. Hoogwaardig materiaal zorgt voor duurzaamheid en spreekt kritische klanten aan. Een must voor interieurontwerpers en winkeliers.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Roze/Roze |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 3 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 3 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 34 cm |
| Breedte: | 34 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht BK: | 0.64 kg |
| Gewicht BK: | 5.09 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | ZZZ45333 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









