Productnummer:10042734EAN:4007698655150
Vaas met 3D citroen decor gemaakt van keramiek, kleurrijk (B/H/D) 20x26x20cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze vaas van keramiek met heldere citroendetails en een bloemmotief verbetert het interieurontwerp. De vaas is ideaal voor cadeauwinkels en combineert mediterrane charme met een lange houdbaarheid, waardoor retailers verzekerd zijn van een hoge aantrekkingskracht en winstgevendheid.
| Akzentmaterial: | Keramik |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Keramiek |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 19.8 cm |
| Breedte: | 19.8 cm |
| Hoogte: | 26 cm |
| Gewicht BK: | 2.13 kg |
| Gewicht BK: | 12.76 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | N004 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











