Productnummer:10046247EAN:4007698234867
Uil van poly bruin (B/H/D) 7x11x6cm
| BK / BK: | 12 / 96 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Uil van polybruin" combineert robuust polyresin met een artistiek ontwerp. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers die op zoek zijn naar duurzame decoratieve elementen. Het compacte formaat zorgt voor veelzijdig gebruik en aantrekkelijke presentaties in commerciële omgevingen, waardoor de winstgevendheid toeneemt.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Herfst, Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 96 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht BK: | 1.65 kg |
| Gewicht BK: | 13.2 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









