Productnummer:10046255EAN:4007698235277
Kabouter met LED pompoen gemaakt van polyester oranje 2 assorti (B/H/D) 10x17x8cm
| BK / BK: | 4 / 24 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 27/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze charmante LED-kabouter van slijtvast polyester is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. De hoogwaardige afwerking en het aantrekkelijke ontwerp zorgen voor een ongecompliceerde presentatie en decoratieve variatie. Gebruik de seizoensgebonden aantrekkingskracht voor hogere verkoopcijfers.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Oranje |
| Materiaal: | Polyester |
| Seizoen: | Herfst |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | 10010163 – LR44 1,55V Knopfzelle |
| Diepte: | 8 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht BK: | 1.01 kg |
| Gewicht BK: | 4.05 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.














