Productnummer:10045144EAN:4007698723705
Textiel kussenhoes, beige (B/H) 45x45cm
| BK / BK: | 10 / 100 |
|---|---|
| VE: | 10 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze kleurrijke stoffen kussenhoes (45x45 cm) combineert esthetiek en duurzaamheid, ideaal voor interieurontwerpers om decoratieprojecten te verrijken. Een must-have voor winkeliers die op zoek zijn naar veelzijdige accenten van hoge kwaliteit. Verhoog je uitstraling met deze florale elegantie.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Textiel |
| Seizoen: | Lente |
| BK hoeveelheid: | 10 |
| BK hoeveelheid: | 100 |
| Verpakkingseenheden: | 10 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 1 cm |
| Breedte: | 45 cm |
| Hoogte: | 45 cm |
| Gewicht BK: | 1.1 kg |
| Gewicht BK: | 11 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | ZZZ45144 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









