Productnummer:10043681EAN:4007698679187
Steengoed lantaarnhuisje, drievoudig, rood/natuur (B/H/D) 9x14x7cm
| BK / BK: | 6 / 48 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De driedelige lichthuisset van duurzaam steengoed inspireert zowel interieurontwerpers als winkeliers. Het harmonieuze rood/natuurlijke kleurenschema en de nauwkeurige afwerking maken het de ideale keuze voor hoogwaardige retaildecoratieconcepten en een winstgevende aanvulling op elke collectie.
| Kleur: | Red |
|---|---|
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Herfst, Lente |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 14 cm |
| Gewicht BK: | 1.45 kg |
| Gewicht BK: | 11.62 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W134, W240 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










