Productnummer:10027382EAN:4007698066246
Sneeuwbol sneeuwpop met instrumenten van poly, gekleurd glas 3-voudig, (B/H/D) 7x9x7cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Aantrekkelijke sneeuwbollen, gemaakt van duurzaam poly en glas, maken indruk met hun hoogwaardige ontwerp. Ideaal voor detailhandelaars en interieurontwerpers: Creëer seizoenshighlights met deze opvallende decoraties en verhoog uw winstgevendheid met veelzijdige toepassingen. Afmeting: 7x9x7cm.
| Akzentmaterial: | Poly |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 1.73 kg |
| Gewicht BK: | 10.37 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W142 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









