Productnummer:10047525EAN:4007698275785
Sneeuwbol Kerstman van poly/glas Kleurrijk 2 assorti (B/H/D) 7x9x7cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 36/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze duurzame poly-glazen sneeuwbollen zijn prachtig ontworpen voor de detailhandel en bieden seizoensgebonden variatie en vakmanschap van hoge kwaliteit. Het tweelaagse ontwerp trekt klanten aan en verhoogt de verkoop, terwijl de duurzame materiaalmix een betrouwbare aanvulling is op je decoratieassortiment.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 1.79 kg |
| Gewicht BK: | 10.73 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










