Productnummer:10044664EAN:4007698710248
Sneeuwbol hond met beer van poly/groen, 2-voudig, rood/groen (B/H/D) 7x9x7cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Betover je klanten met de duurzame polyresinsneeuwbol. Perfect voor winkeliers en interieurontwerpers die op zoek zijn naar feestelijke accenten. Robuust ontworpen voor een hoge winstgevendheid en veelzijdige display in elke winkelruimte.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht BK: | 1.98 kg |
| Gewicht BK: | 11.88 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W124 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









